Yhteystiedot

Harjoituspaikat

Kotisalimme on Papinniityn koulun sali, mutta tämän lisäksi harjoituksia on Kuitinmäen koululla ja Tähtiniityn koululla Olarissa, Ruusutorpan koululla Leppävaarassa sekä Kannusillanmäen väestösuojan judosalissa Espoon keskuksessa.

Olari

Papinniityn koulu
Komeetankatu 1
02210 Espoo

Kuitinmäen koulu
Kuitinkuja 4
02210 Espoo

Tähtiniityn koulu
Friisinkalliontie 4
02210 Espoo

Leppävaara

Ruusutorpan koulu
Leppävaarankatu 24
02600 Espoo

Espoon keskus

Kannusillanmäen väestösuoja
Kannusillankatu 4
02770 Espoo

Hallitus

Kari-Matti Lehti
puheenjohtaja
kari-matti@hwarang.net

Juho Metsälä
juho@hwarang.net

Tuula Tuononen
tuula@hwarang.net

Aija Kortelainen
aija@hwarang.net

Tero Alén
rahastoinhoitaja
tero@hwarang.net

Maria Reinikainen
jäsen
maria@hwarang.net

Vastuuhenkilöt

Vastuuohjaaja, lapset

Simo Siltanen
Nuorisopäällikkö
simo@hwarang.net
040 060 5951

Vastuuohjaaja, aikuiset

Juho Metsälä
juho@hwarang.net
050 551 2540

Tiedotus

Aija Kortelainen
aija@hwarang.net

Varustemyynti

Maria Reinikainen
maria@hwarang.net , ohjeet hinnasto-sivulla